Uudet kauppiaat

Alla näet viimeisen kuukauden aikana Eazybreak Palveluun rekisteröityneet uudet kauppiaat.
Jos yrityksesi käytössä on sopimuksiin perustuvat setelit, seteleiden käyttö on mahdollista vasta, kun yrityksellä ja kauppiaalla on voimassaoleva sopimus Eazybreak Palvelussa.

Nimi Paikkakunta Osoite Aktivoitu
Kahvila-Konditoria Houkutus Kuopio Kuopio Kauppakatu 49 23.02.2017
FindOut Seinäjoki Seinäjoki Vaasantie 11 23.02.2017
FindOut Pohojanmaa Seinäjoki Vaasantie 11 23.02.2017
Hyve&Pahe Joensuu Kauppakatu 27 23.02.2017
Prisma Café Laune Lahti Ajokatu 83 23.02.2017
Breadstick No4 Helsinki Varikkotie 4 22.02.2017
ITCCA Tampere ry Tampere Teiskontie 8 A 22.02.2017
Dallas Pizza Palazzo Vaasa Västerviikintie 24 22.02.2017
Koripallo, LePy, Lauantaisin Lintulaakson koululla Espoo Linnuntie 13 21.02.2017
Koripallo, LePy, torstaisin Lintuvaaran koululla Espoo Lintuparvenpuisto 5 21.02.2017
Koripallo, LePy, tiistaisin Lagstad skolassa Espoo Espoonkatu 7 21.02.2017
Kahvila-Konditoria Houkutus Joensuu Joensuu Torikatu 24 21.02.2017
R5 Athletics and Health Helsinki Kauppalantie 4 21.02.2017
Vaskiluodon Ruokala Vaasa Laivavarustajankatu 3 21.02.2017
PtvGym Porvoo Puusepänkaarre 7 21.02.2017
CrossFit Myrsky Helsinki Valuraudantie 13 20.02.2017
Tervahiihto Oulu Sammonkatu 6 20.02.2017
Michailin Taverna Joensuu Kavelukatu 25 20.02.2017
Herkkukontti Seinäjoki Torikatu 1-3 20.02.2017
Kotipizza Tapiola Espoo Louhentie 2 17.02.2017
Malmi Catering Oy Vantaa Vernissakatu 4 17.02.2017
Verkatehtaan ravintolat Hämeenlinna Paasikiventie 2 17.02.2017
Voimalavki Vaajakoski Tikkutehtaantie 2 D 17.02.2017
sugam nepalese cuisine Lohja Torikatu 3 17.02.2017
LOUNAS MATILLDA Vantaa Rälssitie 6 17.02.2017
Energym Oulu Kansankatu 47 16.02.2017
Kasvihuoneilmiön kahvila Jagoda Oy Nummi-Pusula Palomäentie 2 16.02.2017
Old Jerusalem Helsinki lehtisaarentie 1 16.02.2017
HAUNISTEN LOUNASKULMA Raisio Allastie 1 16.02.2017
Amica Eaton Espoo Koskelontie 25 16.02.2017
Urheilusukeltajat Helsinki Hakaniemenranta 30 15.02.2017
Tikkakosken Tikka Jyväskylä Miilutie 8 15.02.2017
Tampereen Slalomseura Tampere Ilmarinkatu 9 15.02.2017
SJK-Juniorit Seinäjoki Koulukatu 5 15.02.2017
Kotkan Työväen Palloilijat/jalkapallo Kotka Lummepolku 2 15.02.2017
Haminan Pallo-Kissat Hamina Hongistontie 8 15.02.2017
KU-rastit Sipoo Sipoo Itäinen Suursuonkuja 5 15.02.2017
FAFAs Hakaniemi Helsinki siltasaarenkatu 12 15.02.2017
EasyFit Ideapark Lempäälä Ideaparkinkatu 4 15.02.2017
Ravintola Belge Helsinki Kluuvikatu 5 15.02.2017
ÅKG Palästra Turku Rusthollinkatu 4 14.02.2017
Ådalens Idrottsförening Sipoo Sefferinsuontie 44 14.02.2017
Ylöjärven Urheilijat Ylöjärvi Soppeentie 6 14.02.2017
Ylöjärven Ryhti Ylöjärvi Seijantie 4 14.02.2017
Woman Volley Rovaniemi Joulutontuntie 4 14.02.2017
Voimistelu- ja urheiluseura Flex Turku Hirvenkatu 10 14.02.2017
Voimisteluklubi Lohja Lohja Länsi-Louhenkatu 31 14.02.2017
Vimpelin Veto Vimpeli Patruunantie 12 14.02.2017
Vilppulan Tähti Mänttä-Vilppula Valajankatu 9 14.02.2017
Viipurin Golf Lappeenranta Vehkataipaleentie 589 14.02.2017
Viipurin Urheilijat Helsinki Myllypurontie 1 14.02.2017
Vihti Gym Vihti Enäjärventie 3 14.02.2017
Vihdin Quickstep Vihti Jahtimiehentie 6 14.02.2017
VG-62, taitoluistelu Naantali Vadelmatie 13 14.02.2017
VG-62, ringette Naantali Viluluodontie 21 14.02.2017
Westend Indians Espoo Westendintie 93 14.02.2017
VG-62, jalkapallo Naantali Hallinpolku 3 14.02.2017
Veiterä Lappeenranta Kymenraitti 3 14.02.2017
Vehkalahden Veikot Hamina Kinttukuja 10 14.02.2017
Variston Tennis Ry Kirkkonummi Puolukkamäki 10 14.02.2017
Vantaan Moottorikerho Vantaa Katriinantie 31 14.02.2017
Vantaan Lentopallo Helsinki Näyttelijäntie 16 14.02.2017
Vantaan Kilpatanssijat Vantaa Viertopolku 21 14.02.2017
Vantaan Jalkapalloseura Vantaa Raappavuorenkuja 8 14.02.2017
Vantaan Jukara Espoo Niittyveräjä 2 14.02.2017
Vantaan Hiihtoseura Helsinki Köydenpunojankatu 8 14.02.2017
Vammalan seudun Voima Sastamala Asemakatu 5 14.02.2017
Valkealan Kajo Kouvola Äyrästie 3 14.02.2017
Vammalan Lentopallo Sastamala Sastamalankatu 6 14.02.2017
Valkeakosken Haka, yleisurheilu Valkeakoski Palokunnantie 3 14.02.2017
Valkeakosken Haka, hiihto Valkeakoski Sääksmäentie 10 14.02.2017
Vaasan Vasamattaret Vaasa Klementinkatu 11 14.02.2017
Vaasan Uimaseura – Vasa Simsällskap Vaasa Hietalahdenkatu 8 14.02.2017
Vaasan Urheiluautoilijat Vaasa Rantamaantie 14 14.02.2017
Vaasan Telinetaiturit Vaasa Karhutie 4 14.02.2017
Vaasan Suunnistajat Vaasa Suopursuntie 5 14.02.2017
Vaasan Palloseuran Juniorit Vaasa Reininkatu 3 14.02.2017
Vaajakosken Kuohu, voimistelu Jyväskylä Ojaharjuntie 7 14.02.2017
Uus-Lavolan Peli-Pojat Lappeenranta Kiertokatu 6 14.02.2017
Urjalan Urheilijat Urjala Ahventie 6 14.02.2017
Ura Basket Kaarina Viipurintie 8 14.02.2017
Ulvilan Voimistelu ja Liikunta Ulvila Hakametsäntie 4 14.02.2017
Tuusulan Uimaseura Tuusula Rykmentintie 1 14.02.2017
Tuusulan Tennisseura Tuusula Kilpailukuja 4 14.02.2017
Tuusulan Palloseura Järvenpää Rantakatu 3 14.02.2017
Tuusulan Luistelijat Tuusula Gretanniementie 9 14.02.2017
Turun Weikot, keilailu Turku Yliopistonkatu 37 14.02.2017
Turun Urheiluliitto, voimistelu- ja liik.jaos Turku Siutlankatu 1 14.02.2017
Turun Urheiluratsastajat Turku Karrinkatu 7 14.02.2017
Turun Urheiluliitto, lentopallo Turku Rysäkatu 21 14.02.2017
Turun Suunnistajat Turku Ylännekatu 14 14.02.2017
Turun Soutajat Turku PAMPINKATU 10 14.02.2017
Turun Seudun Ampujat Paimio Jatkolantie 10 14.02.2017
Turun Ringette Turku JARRUMIEHENKATU 6 14.02.2017
Turun Riento Koripallo ry Turku Rauhankatu 20 14.02.2017
Turun Pyrkivä Turku Tuureporinkatu 2 14.02.2017
Turun Pursiseura ry Turku Ruissalon puistotie 316 14.02.2017
Turun Jyry Turku Ketarantie 24 14.02.2017
Turun Naisvoimistelijat Turku Vähäheikkiläntie 56 14.02.2017
Turun Ju-jutsuseura Turku Siutlankatu 1 14.02.2017
Turun Budokwai Turku Varkkavuorenkatu 19 14.02.2017
Turun Atleettiklubi Paimio Emännöitsijänpolku 3 14.02.2017
TPS salibandy Turku Kärsämäentie 35 14.02.2017
Turun Amerikkalainen Jalkapallo Masku Tikkatie 3 14.02.2017
TPS juniorijalkapallo Turku Hippoksentie 10 14.02.2017
Tikkurilan Tiikerit Vantaa Kaislatie 11 14.02.2017
Tikkurilan Palloseura Vantaa Leinikkitie 20 14.02.2017
Tikkurilan Painonnostokerho Vantaa Sysikuja 3 14.02.2017
Tikkurilan Judokat Vantaa Valkoisenlähteentie 52 14.02.2017
Tikkakosken voimistelu ja liikuntaseura Jyväskylä Kummunmäentie 50 14.02.2017
Teuvan Rivakka, yleisurheilu Teuva Aronkuja 1 14.02.2017
Teuvan Rivakka, suunnistusjaosto Teuva Koivutie 1 14.02.2017
Teuvan Rivakka, hiihto Teuva Kittiläntie 23 14.02.2017
Telemark Team ry Oulu Kurkelankuja 2 14.02.2017
Tappara, taitoluistelu Tampere Sudenkatu 7 14.02.2017
Tawast Riders Janakkala Pahamyllyntie 12 14.02.2017
Tapion Sulka Espoo Suvikuja 4 14.02.2017
Tanssiurheiluseura Tepika Jyväskylä Harkkotie 5 14.02.2017
Tapiolan Honka Espoo Urheilupuistontie 2 14.02.2017
Tanssiurheiluseura Swivel Salo Maijankatu 2 14.02.2017
Tanssiurheiluseura Casino Kankaanpää Hirvipolku 10 14.02.2017
Tanssiurheiluseura Rolling Vaasa Varastokatu 7 14.02.2017
Tanssiurheiluseura Aida Tornio Kisällinkuja 6 14.02.2017
Tanssiseura J&V Kuopio Kuopio Laaksotie 7 14.02.2017
Tanssiseura Baunssi Hattula Jäkärlänpolku 14.02.2017
Tanssiklubi Kotkan Hyrrät Kotka Muuralankuja 4 14.02.2017
Tampereen Voimistelijat Tampere Tesomankatu 33 14.02.2017
Tampereen Voimailuseura Tampere Verkatehtaankatu 5 14.02.2017
Tampereen Urheilusukeltajat Tampere Teiskontie 8 14.02.2017
Tampereen Taekwon-Do seura Tampere PL 10 14.02.2017
Tampereen Seigokan Tampere Näsijärvenkatu 8 14.02.2017
Tampereen Pyrintö, yleisurheilu Tampere Pyhäjärvenkatu 5 14.02.2017
Tampereen Pyrintö, suunnistus Tampere Lintukalliontie 4 14.02.2017
Tampereen Pyrintö, koripallo Tampere Runkokatu 45 14.02.2017
Tampereen Pyrintö, hiihto Tampere Teiskontie 11 14.02.2017
Tampereen Pallo-Veikot Tampere Teiskontie 1 14.02.2017
Tampereen NMKY Tampere Hämeenpuisto 14 14.02.2017
Tampereen Kisatoverit Tampere Ruopionkatu 4 14.02.2017
Tampereen Aikidoseura Nozomi Tampere Vihilahdenkatu 14 14.02.2017
Tampereen Jumppatiimi Tampere Järvikatu 6 14.02.2017
Tammelan Ryske, hiihto Tammela Hiihtotie 3 14.02.2017
Taekwon-do Center Ylöjärvi Sarkatie 1 14.02.2017
Sykki Helsinki Aino Ackten tie 8 14.02.2017
Säkylän Naisvoimistelijat Säkylä Rantatie 574 14.02.2017
Swimming Jyväskylä Jyväskylä Pitkäkatu 2 14.02.2017
Suunta Jyväskylä Muurame Hautalanmäentie 6 14.02.2017
Suomen Taitovoimisteluklubi STVK Helsinki Paavo Nurmenkuja 1 14.02.2017
Sukellusseura Vesikot Kouvola Viialantie 6 14.02.2017
Sukellusseura Simppu Salo Alastuvankatu 3 14.02.2017
Sudet, jalkapallo Kouvola Tervalepäntie 3 14.02.2017
Someron Syke Somero Joensuuntie 15 14.02.2017
Someron Esa Somero Hongontie 413 14.02.2017
SK Pohjantähti Oulu Pohjantähdentie 28 14.02.2017
Sjundeå IF Siuntio Siuntiontie 14.02.2017
Siuntion Sisu Siuntio Itäinen Kuninkaansilta 14.02.2017
Simmis Wanda Vantaa Malminiityntie 16 14.02.2017
Siilinjärven Palloseura Siilinjärvi Anteronkierto 17 14.02.2017
Siilinjärven Pesis Siilinjärvi Melojantie 16 14.02.2017
Siilinjärven Luotiampujat Kuopio Sammakkolammentie 1 14.02.2017
Siilinjärven Hiihtoseura Siilinjärvi Keuruuntie 7 14.02.2017
Shudokan Karate Hyvinkää Niittyvillankierto 3 14.02.2017
Shoreikan Karate Club Lahti Kaunisharjunpolku 3 14.02.2017
Seinäjoen Uimarit -58 Seinäjoki Kirkkokatu 15 14.02.2017
Seinäjoen Urheilijat Seinäjoki Joupinraja 2 14.02.2017
Seinäjoen Taitoluistelijat Seinäjoki Kiminkatu 12 14.02.2017
Seinäjoen Seudun Urheilijat Seinäjoki Petäjätie 2 14.02.2017
Seinäjoen Mimmiliiga Seinäjoki Valtionkatu 1 14.02.2017
Seinäjoen Hiihtoseura Seinäjoki Äkeenkatu 9 14.02.2017
SC Classic Tampere Jäähallinraitti 3 14.02.2017
SBK Riihimäki Inkiläntie 3 14.02.2017
Savonlinnan Shikata, karate Savonlinna Kojumäentie 29 14.02.2017
SB Vantaa Vantaa Haltiantie 4 14.02.2017
Savonlinnan Shikata, judo Savonlinna Panunkatu 42 14.02.2017
Savonlinnan Juniori-Ajo Savonlinna Ahorannantie 47 14.02.2017
SATA-tennis Helsinki SARVASTONKAARI 14.02.2017
Sandokai, aikido Kerava Hirvenkuja 1 14.02.2017
Salon Vilpas Koripallo Salo Vilhonkatu 9 14.02.2017
Salpis Hollola Työtjärventie 15 14.02.2017
Salon Viesti Salo Reservitie 26 14.02.2017
Salon Uimarit Salo Saukonkatu 27 14.02.2017
Salon Ratsastusseura ry Salo Rivometsäntie 11 14.02.2017
Salon Palloilijat, jalkapallo Salo Kirjailijantie 14 14.02.2017
Salo Golf Salo URHEILUPUISTO 8 14.02.2017
Salibandyseura Viikingit Helsinki Myllypurontie 1 14.02.2017
Saimaan Norpat Lappeenranta Huhtiniemenkatu 21 14.02.2017
Sailing Team Oulu Oulu Saarankatu 2 14.02.2017
Saaristomeren Melojat Turku Rykmentintie 55 14.02.2017
Saarijärven Pullistus ry Saarijärvi Kantokalliontie 11 14.02.2017
Roosters Vantaa Haperokuja 8 14.02.2017
Ruoveden Naisvoimistelijat Ruovesi Vinsankuja 2 14.02.2017
Roihu Helsinki Roihuvuorente 9 14.02.2017
Rikalavolley Salo Suomalaisuudentie 10 14.02.2017
Riihimäki Taekwondo Riihimäki Teollisuuskatu 10 14.02.2017
Riihimäen Voimistelu ja Liikunta Riihimäki Reenintie 5 14.02.2017
Riihimäen Taitoluistelijat Riihimäki Ajurinkatu 16 14.02.2017
Riihimäen Uimaseura ry Riihimäki Salpausseläntie 16 14.02.2017
Riihimäen Moottoripyöräkerho Kahvakopla Riihimäki Loukkukuja 5 14.02.2017
Riihimäen Kisko Riihimäki PARMANTIE 9 14.02.2017
Revontulitanssijat Rovaniemi Mukkalantie 11 14.02.2017
Ravijärven Ratsastajat ry Hamina Marinkalliontie 21 14.02.2017
Rauma-Repola Diving Club Tampere ALASENKATU 2 14.02.2017
Rauman Lukko, ringette Eurajoki Perämiehenkatu 4 14.02.2017
Ratsastusseura MT-Team Koski Tl Turuntie 224 14.02.2017
Rauman Dansseor Rauma Liutu Esko Gävienkatu 5 14.02.2017
Ratsastusseura Jazz T ry Eura Eurajoentie 184 14.02.2017
Ratsastusseura Capriole ry Mäntyharju Tylliläntie 22 14.02.2017
Ratsastusseura Aramara ry Jämsä Puukilankatu 2 14.02.2017
Rastivarsat Mäntsälä Veistäjäntie 9 14.02.2017
Rasti-Nokia Nokia Vahveronkatu 12 14.02.2017
RastiPiikkiö Paimio Rokkalantie 2 14.02.2017
Rasti-Jussit Seinäjoki Liuskekatu 18 14.02.2017
Rajamäen Kehitys ry Nurmijärvi Mustakorventie 20 14.02.2017
Raision Pyryt Raisio Kaanaantie 29 14.02.2017
Raision Nuorisokiekko, ringette Raisio Purokatu 3 14.02.2017
Raision Loimu Raisio Vierulankatu 5 14.02.2017
Raahen Vesa Raahe Ketunkuja 19 14.02.2017
Pöytyän Urheilijat, pesäpallo Pöytyä Kirkkotie 298 14.02.2017
Pöytyän Urheilijat, hiihto Pöytyä Haukkavuorentie 43 14.02.2017
Päiväkummun Pesis Vantaa Seulasten polku 6 14.02.2017
Puotinkylän Valtti Helsinki Rantakartanontie 14 14.02.2017
Pyhäselän Urheilijat, yleisurheilu Joensuu Ketsuntupa 4 14.02.2017
Puijon Hiihtoseura Kuopio Paloahontie 2 14.02.2017
Puijo Tennis Team Kuopio Taivaanpankontie 6 14.02.2017
Porvoon Verkkopalloseura (BTK) Porvoo Katri Valan katu 5 14.02.2017
PuHu Juniorit Vantaa Patotie 6 14.02.2017
Porvoon Shirokawa Porvoo Pajatie 5 14.02.2017
Porvoon Akilles Porvoo Laivurinpolku 3 14.02.2017
Porvoo Butchers Porvoo Kokonniementie 6 14.02.2017
Porin Shotokan Karate Do Pori Hallituskatu 5 14.02.2017
Porin NMKY Pori EETUNKUJA 3 14.02.2017
Porin Fudoshin Pori Tullinpuominkatu 4 14.02.2017
Porin Naisvoimistelijat Pori Ristijuovantie 12 14.02.2017
Pori Vammalan Lentopallo Sastamala Sastamalankatu 6 14.02.2017
Ploki Pihtipudas Pihtipudas Rajatie 18 14.02.2017
Pk-35, Helsinki Helsinki LUCINA HAGMANINKUJA 2 14.02.2017
Pirkanmaan Karting Tampere Takojankatu 2 14.02.2017
Pieksän Kuutit Pieksämäki Liljantie 11 14.02.2017
Pieksämäen Seudun Ampujat Pieksämäki Vuokontie 5 14.02.2017
Pattijoen Urheilijat Juniorit ry Raahe Kanavanranta 26 14.02.2017
Pargas IF Parainen Vepontie 6 14.02.2017
Palokan Riento Jyväskylä Kauppakuja 3 14.02.2017
Pallo-Kerho 37 Iisalmi Kuutolankatu 6 14.02.2017
Pallo-Iirot Rauma Talolantie 7 14.02.2017
Oushinkan Kouvola Hanhitie 3 14.02.2017
Pakilan Veto Helsinki Tuohimäentie 79 14.02.2017
Ounasvaaran Hiihtoseura Rovaniemi Jääkärinkuja 2 14.02.2017
Ounasvaaran Atleetti Klubi Rovaniemi Pihkaporintie 9 14.02.2017
Oulun Voimisteluseura Oulu Viestikatu 10 14.02.2017
Oulun Uinti 1906 Oulu Pikkukankaantie 3 14.02.2017
Oulun Pyrintö Oulu Saaristonkatu 11 14.02.2017
Oulun Luistinseura Oulu Rommakkokatu 30 14.02.2017
Oulun Naisvoimistelijat Oulu Rantakatu 15 14.02.2017
Oulun Golfkerho Oulu Isokatu 90 14.02.2017
Oriveden Tuisku Orivesi Luutnantinkuja 3 14.02.2017
Orimattilan Seudun Urheiluampujat Orimattila Heinämaantie 310 14.02.2017
OK77 Helsinki Kanervanrinne 8b 14.02.2017
OK Orient Loviisa Trädgårdsgatan 8 14.02.2017
Oikea Rytmi Pori Perämiehentie 11 14.02.2017
Nykarleby Ridklubb r.f. Uusikaarlepyy Forsbyväg 159 14.02.2017
Nurmijärven Taitoluistelijat Nurmijärvi Lepsämäntie 12 14.02.2017
Nurmijärven jalkapalloseura Nurmijärvi Järvihaantie 4 14.02.2017
Nummelan Judo Lohja Joukolantie 5 14.02.2017
Noormarkun Nopsa, hiihto Pori Mäntykierto 8 14.02.2017
Noormarkun Nopsa, yleisurheilu Pori Ojarannantie 4 14.02.2017
Noormarkun Naisvoimistelijat Pori Peräläntie 24 14.02.2017
Nokian Urheilusukeltajat Tampere Insinöörinkatu 19 14.02.2017
Nokian Pyry, voimistelu Nokia Kauppakatu 1 14.02.2017
Nokian Palloseura, salibandy Nokia Yrittäjäkatu 11 14.02.2017
Nokian Palloseura, jalkapallo Nokia Pirkkalaistie 1 14.02.2017
Nivalan Saukot Pori Välikyläntie 313 14.02.2017
Navi Mikkeli Korukuja 10 14.02.2017
Nibacos Kokkola Kokkola Peltotie 10 14.02.2017
Napapiirin Pantterit, kaukalopallo Rovaniemi Hietakummuntie 13 14.02.2017
Nakkilan Vire Nakkila Matarankuja 2 14.02.2017
Naantalin Voimistelijat Naantali Mäkikuja 5 14.02.2017
Naantalin Löyly Naantali Lamminkedonkuja 4 14.02.2017
Mäntyharjun virkistys, yleisurheilu Mäntyharju Käärmemännyntie 4 14.02.2017
Mäntyharjun Virkistys, Voimistelu- ja tanssijaosto Mäntyharju Urheilutie 1 14.02.2017
Mäntsälän Voimistelijat/voimistelu Mäntsälä JOKENKUJA 11 14.02.2017
Mäntyharjun Ratsastajat Mäntyharju Mäkkiinmaantie 3 14.02.2017
Myyr Squash Vantaa Kalliotie 18 14.02.2017
Myllykosken Pallo- 47 Kouvola KOULUTIE 1 14.02.2017
Muuramen syke Muurame Virastotie 7 14.02.2017
M-Team Helsinki Nauvontie 3 14.02.2017
Mikkelin Ratsastusseura Mikkeli Rusthollinkatu 23 14.02.2017
Mikkelin Nyrkkeilijät Mikkeli Timonkatu 7 14.02.2017
Mikkelin Naisvoimistelijat Mikkeli Porrassalmenkatu 26 14.02.2017
Mikkelin Luistelijat ry. Mikkeli Potero 4 14.02.2017
Mikkelin Kissat Mikkeli MAAHERRANKATU 12 14.02.2017
Mikkelin Judo Mikkeli Kattilamäenkatu 5 14.02.2017
Mikkelin Kilpa-Veikot, yleisurheilu Mikkeli Nuijamiestenkatu 1 14.02.2017
Melkkilän Ratsastajat Salo Heikkiläntie 89 14.02.2017
Meido-Kan ry, judo Helsinki Päijänteentie 1 14.02.2017
Meido-Kan ry, aikido Helsinki Töölönkatu 52 14.02.2017
Master Golf Club Helsinki Selkämerenk. 12 14.02.2017
Maskun Tempo Turku Lemminkäisenkatu 19 14.02.2017
Länsi-Uudenmaan Urheilijat Lohja Keskilohjantie 11 14.02.2017
Mansen Taekwondoseura Tampere Elianderinkatu 7 14.02.2017
Luoteis-Satakunnan Ratsastajat Pori Vähäuusikatu 8 14.02.2017
LP Kangasala Tampere Metsäniitynkatu 1 14.02.2017
Loviisan Seudun Judoseura Arashi Loviisa Chiewitsinkatu 25 14.02.2017
Lounais-Hämeen Rasti Forssa Sukulantie 593 14.02.2017
Loimaan Korikonkarit Loimaa Heimolinnankatu 3 14.02.2017
Littoisten Työväen Urheilijat Lieto Keräpolku 4 14.02.2017
Loimaan Jankko Loimaa Mäntytie 4 14.02.2017
Liperin Hiihtoseura Liperi Patteristontie 22 14.02.2017
Lieksan Hiihtoseura Lieksa Lammenkatu 23 14.02.2017
Leppävirran Viri, yleisurheilu Leppävirta Pihlajatie 10 14.02.2017
Leppävirran Tanssiseura Leppävirta Myllärintie 14.02.2017
Lapuan Virkiä, yleisurheilu Lapua Jänismäentie 109 14.02.2017
Lappeenrannan Tanssiurheilijat Lappeenranta Närekatu 9 14.02.2017
Lapuan Virkiä, suunnistus Lapua Luhtatie 3 14.02.2017
Lappeenrannan Naisvoimistelijat Lappeenranta Puutarhurinkatu 10 14.02.2017
Lappeenrannan judoseura Kamiza ry Lappeenranta Mäensivu 5 14.02.2017
Lapinlahden Veto, hiihto Lapinlahti Ringettetie 5 14.02.2017
Laihian Luja Laihia Sammaltie 6 14.02.2017
Lahti Ringette Lahti Pursimiehenkatu 7 14.02.2017
Lahden Uimaseura Lahti Mukkulankatu 19 14.02.2017
Lahjan Tytöt Turku Malminkatu 8 14.02.2017
Lahden Muut kausilajitseura Lahti Paimentie 9 14.02.2017
Lahden Karate Lahti Vihmakatu 10 14.02.2017
Lahden Ahkera Lahti Takojankatu 3 14.02.2017
Käpylän Pallo ry Helsinki Tursontie 3 14.02.2017
Kyrös-Rasti Hämeenkyrö Vesajärventie 54 14.02.2017
Kymin Koskenpojat Kotka KORPIVAARANTIE 10 14.02.2017
Kyrkslätt Skytteförening (KSF) Kirkkonummi Pohjoispiha 3 14.02.2017
Kuusjoen Humu/yleisurheilu Salo Sirenintie 10 14.02.2017
Kuusamon Pallo-Karhut Kuusamo Juhalantie 22 14.02.2017
Kushin-Kan Hämeenlinna Jyrätie 9 14.02.2017
Kuopion Suunnistajat Kuopio Härkätie 9 14.02.2017
Kuopion Tennisseura Kuopio Maaherrankatu 14.02.2017
Kuopion Karateseura Kuopio Kauppakatu 10 14.02.2017
Kuopion Judoseura Sakura Kuopio Vuorikatu 10 14.02.2017
Kuhmo-Ski Kuhmo Haatajantie 316 14.02.2017
KPV-juniorit Kokkola Teerenkuja 6 14.02.2017
Kristiinankaupungin ja Närpiön Judo Kristiinankaupunki Hevoshaantie 3 14.02.2017
Koyama Rovaniemi KONTIONTIE 3 14.02.2017
Kotkan Voimailijat Hamina Toivonkatu 13 14.02.2017
Kotkan Ratsastajat ry Kotka Vanha Sutelantie 90 14.02.2017
Kotkan Kiri (naisjaosto) Kotka Naakantie 21 14.02.2017
Kosken Kaiku Salo Kuusitie 6 14.02.2017
KOO-VEE, taitoluistelu Tampere Sarvijaakonkatu 32 14.02.2017
KOO-VEE, salibandy Tampere Sarvijaakonkatu 32 14.02.2017
KOO-VEE, suunnistus Tampere Kumpulantie 20 14.02.2017
Kokkolan Jymy Kokkola Järveläntie 8 14.02.2017
Koivukylän Palloseura Vantaa Rasinrinne 3 14.02.2017
Koijärven Kunto Forssa Esko Aaltosenkatu 5 14.02.2017
Klaukkalan Kiri, sulkapallo Nurmijärvi Kivimäki 4 14.02.2017
Kiuruveden Voimistelijat Kiuruvesi Honkarannantie 171 14.02.2017
Kirkkonummi Rangers Kirkkonummi Edis 1 14.02.2017
Keuruun Pallo Keuruu Pahkakuja 6 14.02.2017
Keuruun Naisvoimistelijat Keuruu Kurpankuja 4 14.02.2017
Keuruun Kisailijat, hiihto Keuruu Keuruuntie 29 14.02.2017
Keuruun Kisailijat, suunnistus Keuruu Keuruuntie 29 14.02.2017
Keuruun KeJuBo Keuruu Hirvenlahdentie 249 14.02.2017
Keurusseudun Ratsastajat Keuruu Värjärinkuja 1 14.02.2017
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu Järvenpää Sibeliuksenväylä 42 14.02.2017
Keski-Uudenmaan Sukeltajat Tuusula TOPPERITIE 6 14.02.2017
Kerimäen Urheilijat Savonlinna Rantatie 9 14.02.2017
Keravan Urheilijat, paini Kerava Kalevankatu 37 14.02.2017
Keravan Uimarit Kerava Hiidenkiventie 33 14.02.2017
Keravan Pallo Kerava Veräjäkuja 1 14.02.2017
Keravan Pesis-Juniorit Kerava Puusepänkatu 2 14.02.2017
Kempeleen Kiri Kempele SAUKKOTIE 11 14.02.2017
KENSU Jyväskylä Sysmäläntie 23 14.02.2017
Keminsuun Kisa Keminmaa Rovaniementie 328 14.02.2017
Kellon Työväen Urheilijat, voimistelujaosto Oulu Kellonlammentie 5 14.02.2017
Kaustisen Pohjan-Veikot, yleisurheilu Kaustinen Urheilutie 10 14.02.2017
Karjalan Tennis Joensuu Lähteläntie 3 14.02.2017
Karhulan Katajaiset Kotka Oravatie 3 14.02.2017
Karhu-Futis ry Pori Nurmisentie 4 14.02.2017
Kantvikin Purjehtijat Espoo Arttelikuja 1 D 14.02.2017
Kankaanpään Seudun Leisku Kankaanpää Venesjärventie 1462 14.02.2017
Kangasalan melojat r.y. Kangasala Antintie 5 14.02.2017
Kangasalan Moottorikerho Tampere ELIANDERINKATU 4 14.02.2017
Kangasala SK Kangasala Kanneltie 7 14.02.2017
Kalpaveljet Tampere Näsijärvenkatu 8 14.02.2017
Kalevan Lentopallo Tampere Käätykatu 8 14.02.2017
Kalajoen Junkkarit, painonnosto Kalajoki Nuoraperäntie 135 14.02.2017
Kalajoen Junkkarit, hiihto Kalajoki Kalajoentie 14.02.2017
Kajaanin Ratsastusseura Kajaani Sammonkatu 2 14.02.2017
Kajaanin Judokerho Kajaani Vienankatu 5 14.02.2017
Kajaanin Kipinä Kajaani Lohtajankatu 3 14.02.2017
Kajaanin Haka Kajaani Kalliokatu 7 14.02.2017
Kajaanin Casamba Kajaani Vipusenkatu 22 14.02.2017
Kajaani Gymnastic Kajaani Kiiskitie 12 14.02.2017
Kachi-Kan Mikkeli Pursialankatu 30 14.02.2017
Kaarinan Taitoluistelijat Kaarina Erotuomarinkatu 6 14.02.2017
Kaarinan Pojat ry Kaarina Erotuomarinkatu 2 14.02.2017
Kaarinan Kenttäratsastajat Paimio Korpitie 14 14.02.2017
Järvenpään Voimistelijat Järvenpää Helsingintie 44 14.02.2017
Jääurheiluseura Haukat, ringette Järvenpää SEUTULANTIE 14 14.02.2017
Järvenpään Voimailijat Tuusula Kalliotie 2 14.02.2017
Järvenpään Taitoluistelijat Järvenpää SEUTULANTIE 14 14.02.2017
Järvenpään Ratsastusseura Järvenpää Tuulimyllyntie 2 14.02.2017
Järvenpään Taidoseura Järvenpää Hyasinttikuja 10 14.02.2017
Järvenpään Palloseura Järvenpää Vanerikuja 3 14.02.2017
Järvenpään Kehäkarhut Järvenpää Seutulantie 14 14.02.2017
JyväsLentis ry Jyväskylä Onkapannu 2  14.02.2017
Jyväskylän Kenttäurheilijat Jyväskylä Kuntoportti 3 14.02.2017
Jyväskylän Voimistelijat-79 ry Jyväskylä Kuntoportti 3 14.02.2017
Juniori KuPS Kuopio Savolanlehdenkuja 1 14.02.2017
Jokipata ry Joensuu Kylmälammentie 9 14.02.2017
Joensuun Voimistelu ja Liikunta Joensuu Malmikatu 13 14.02.2017
Joensuun Uimaseura Joensuu Uimarintie 1 14.02.2017
JJK juniorit ry Jyväskylä Ihantolantie 1 14.02.2017
Joen Mawashi Joensuu Kokkomäentie 10 14.02.2017
Jippo-Juniorit ry Joensuu Kaislakatu 6 14.02.2017
Jigotai, judo Jyväskylä Wilhelma Schildtin katu 12 14.02.2017
Jalasjärven Naisvoimistelijat Kurikka Launontie 26 14.02.2017
Janakkalan Pallo Janakkala Kerkkolantie 53 14.02.2017
Jakobstads gymnastikförening rf / JKG Pietarsaari Brunbergintie 37 14.02.2017
Jaguars Spirit Athletes Jyväskylä Luoteistuulentie 24 14.02.2017
Isonkyrön Ratsastajat ry Isokyrö Nurmelantie 195 14.02.2017
Imatran Voimistelijat Imatra Kanava-aukio 1 14.02.2017
Iron Team Riders ry Rautalampi Palolahdentie 25 14.02.2017
Imatran Voima Imatra Voimantie 5 14.02.2017
Imatran Urheilijat/ hiihto Imatra Pihalinnunkuja 32 14.02.2017
Imatran Liikuntaseura ILse Imatra Kotipolku 2 14.02.2017
Ilves, ringette Tampere Mäenrinteenkatu 20 14.02.2017
Ikaalisten Nouseva Voima Ikaalinen Viljalantie 177 14.02.2017
IK Falken Pietarsaari Ähtäväntie 275 14.02.2017
Iisalmen Taekwondo Iisalmi Iijärventie 962 14.02.2017
IFK Mariehamn Maarianhamina Askuddsvägen 3 14.02.2017
IF Brahe Pietarsaari Käräjäntalonkatu 10 14.02.2017
IF Sibbo Vargarna, suunnistus Sipoo Sinivuokonkaari 29 14.02.2017
Härmän Seudun Ampujat Lapua Lastukuja 4 14.02.2017
Hämeenlinnan Voimisteluseura Hämeenlinna Härkiluhdantie 21 14.02.2017
Hämeenlinnan Suunnistajat Hämeenlinna Päivänsäteentie 12 14.02.2017
Hämeenlinnan Tarmo Hämeenlinna Palokunnankatu 12 14.02.2017
Hämeenlinnan Jalkapalloseura Hämeenlinna Vuokontie 28 14.02.2017
Hämeen Ratsastajat Hämeenlinna Kaivokatu 3 14.02.2017
Hämeenlinnan Ampumaseura Hämeenlinna Hiihtomäentie 1 14.02.2017
Hämeen Moottorikerho Tampere Nirvankatu 64 14.02.2017
Hyvinkään Voimistelu ja Liikunta Hyvoli ry Hyvinkää Kankurinkatu 4 14.02.2017
Hyvinkään Tennisseura Hyvinkää Torikatu 24 14.02.2017
Hyvinkään Moottorikerho Läyliäinen Mustajoentie 112 14.02.2017
Hyvinkään Palloseura Helsinki Mannnerheimintie 142 14.02.2017
Husön Ratsastajat Helsinki Freesenkatu 4 14.02.2017
Huittisten Voimistelu ja liikunta Huittinen Huikankulmantie 256 14.02.2017
HJK Juniorit Helsinki Urheilukatu 5 14.02.2017
Huhtasuon Hiihto 2000 Jyväskylä Nevakatu 1 14.02.2017
HiRollers Joensuu Penttilänkatu 1 14.02.2017
Helsingin Uimarit Helsinki Hallainvuorentie 17 14.02.2017
Helsingin Suunnistajat Helsinki Merirastilantie 11 14.02.2017
Helsingin Luistinkiitäjät Helsinki Vilkenintie 12 14.02.2017
Helsingin Golfklubi Helsinki Talin puistotie 12 14.02.2017
Helsingin Lawn-Tennis Klubi Helsinki Meilahdentie 2 14.02.2017
Helsingfors Segelsällskap Helsinki Liuskasaari 14.02.2017
Heinolan Tanssikerho Heinola Vahlmanninkatu 3 14.02.2017
Have Step ry Kotka Kievarintie 40 14.02.2017
Haukiputaan Heitto, hiihto Haukipudas Kappelitie 8 14.02.2017
Haminan Arsi Hamina Mestarintie 8 14.02.2017
Haapajärven Pesä-Kiilat Haapajärvi Laurikkalankatu 1 14.02.2017
Haapajärven Ampumaseura Haapajärvi Karjosuontie 140 14.02.2017
Grani Tennis Espoo Ristihaantie 2 14.02.2017
Golf Talma Kerava Vanhatie 4 14.02.2017
Gamlakarleby Bollklubb Kokkola Kaarlelankatu 14.02.2017
Fregolina Turku Teollisuuskatu 28 14.02.2017
Forssan Naisvoimistelijat Forssa Saarimäenkatu 6 14.02.2017
FF Jaro Pietarsaari Jakob Rijfinkuja 4 14.02.2017
FC YPA Ylivieska Koppelokuja 4 14.02.2017
FC Ulvila (Vanhankylän Alku ry) Ulvila Kaijankuja 2 14.02.2017
FC Viikingit Vantaa Vintturikuja 6 14.02.2017
FC Reipas Lahti Salpausselänkatu 3 14.02.2017
FC Rauma Rauma Hiihtäjäntie 1 14.02.2017
FC POHU Helsinki Rapakivenkuja 1 14.02.2017
FC Kuusysi Lahti Sopenkorvenkatu 4 14.02.2017
FC Kontu Helsinki Hinnerjoenkuja 3 14.02.2017
FC Jazz juniorit Pori Antinkatu 6 14.02.2017
FC Honka ry Espoo Urheilupuistontie 2 14.02.2017
FC Inter Turku Turku Linnankatu 36 14.02.2017
FC Futura Porvoo Jääkiekkotie 1 14.02.2017
FC Haka juniorit Valkeakoski Seurahuoneenkatu 12 14.02.2017
FBC Turku Turku Niitunniskantie 18 14.02.2017
Euran Pallo Eura Kauppatie 1 14.02.2017
Etelä-Vantaan Taitoluistelijat ry Vantaa Raappavuorentie 10 14.02.2017
Etelä-Vantaan Ratsastajat Helsinki Oskelantie 8 14.02.2017
Espoon Verkkopalloseura Espoo Ensitie 7 14.02.2017
Espoon Tennisseura Espoo Lähdepurontie 1 14.02.2017
Espoon Tapiot Espoo Otaranta 6 14.02.2017
Espoon Suunta Espoo Puutarhurintie 5 14.02.2017
Espoon Sulkapallo Espoo Uuskartanontie 18 14.02.2017
Espoon Pesis Espoo Kattilavuorentie 28 14.02.2017
Espoon Pursiseura Espoo Madetie 21 14.02.2017
Espoon Palloseura, jalkapallo Espoo Kastevuorenraitti 7 14.02.2017
Espoon Oilers Espoo Koivu-Mankkaan tie 5 14.02.2017
Espoon Merenkävijät Espoo Mellstenintie 12 14.02.2017
Espoon Hiihtoseura Espoo Harjutie 18 14.02.2017
Espoo Basket Team Espoo Merenkulkijankatu 5 14.02.2017
Espoon Akilles Espoo Ristiniementie 16 14.02.2017
E.S. Riding Club Anjala Kinostie 7 14.02.2017
DanceLine Tampere Mäntyhaantie 2 14.02.2017
Cavalier ry Järvenpää Keuruunkuja 4 14.02.2017
Budoseura Oulun Musokai ry Oulu Toivoniementie 1 14.02.2017
Budoseura Kobushikai Espoo Matinkatu 22 14.02.2017
Budoseura Genbu-kai ry Vantaa Suovatie 1 14.02.2017
Budokwai Taekwondo Team Turku Turku Eerikinkatu 31 14.02.2017
Blues Volley Halkia Tiilikuja 21 14.02.2017
Tanssiurheiluseura Bolero Turku Poronkatu 1 14.02.2017
Aurajoen Uinti Turku Vähäheikkiläntie 56 14.02.2017
Asikkalan Raikas ry/suunnistusjaosto Vääksy Pyhinöistentie 1 14.02.2017
Angelniemen Ankkuri Angelniemi Kokkilantie 875 14.02.2017
Alppilan Salamat Helsinki Karstulantie 2 14.02.2017
Alajärven Voimistelu ja Liikunta Alajärvi Viikatetie 2 14.02.2017
Alavuden Ratsastajat Alavus Salmenkalliontie 23 14.02.2017
Aitoon Taekwon-do Pälkäne Raholahdentie 6 14.02.2017
ABC Teivo Tampere Hiitintie 1 14.02.2017
ABC Lahdesjärvi Tampere Automiehenkatu 39 14.02.2017
ABC Oritupa Orivesi Valtatie 9 14.02.2017
ABC Pirkkala Pirkkala Keisarinviitta 2 14.02.2017
ABC Toijala Akaa Sirkesalontie 2 14.02.2017
Sokos Caffe Patio Tampere Hämeenkatu 21 14.02.2017
Sokos Kahvila-Ravintola 4krs Tampere Hämeenkatu 21 14.02.2017
New York Tampere Hämeenkatu 5 14.02.2017
Kauhaasia Ravintola Kauhajoki topeeka 25 14.02.2017
Pancho Villa Hyvinkää Hyvinkää Torikatu 5 13.02.2017
Fysioterapia Loposen Lapasesta Sastamala Rautavedenkatu 6 B 6 13.02.2017
Liikuntakeskus Klub1 Jyväskylä Kivääritehtaankatu 6 C 13.02.2017
Keravan Urheilijat Kerava Metsolantie 4 10.02.2017
Keravan urheilijat/Suunnistus Kerava Metsolantie 4 10.02.2017
Keravan Urheilijat/Soutu Kerava metsolantie 4 10.02.2017
Keravan Urheilijat/Hiihto Kerava metsolantie 4 10.02.2017
Ravintola Tarantella Oulu ratamotie 16 10.02.2017
HYPOXI Aleksi Helsinki Aleksanterinkatu 21 HK 10.02.2017
Big Boy Barbell Club Turku Kalevantie 17 10.02.2017
Tawast Golf Hämeenlinna Tawastintie 48 09.02.2017
Motion Fit Oy Vantaa Naapurinkuja 2 09.02.2017
Ruusulan keilahalli Helsinki Ruusulankatu 3-5 09.02.2017
Raision Jumpparit ry. Raisio Tornikatu 7 09.02.2017
Kainuun Liikunta ry Kajaani Kisatie 28 09.02.2017
Kainuun Liikunta/Kulttuuri Kajaani Kisatie 28 09.02.2017
Aisakello Seinäjoki Ravitie 7 09.02.2017
HelsinkiCroquis.com – Piirrä elävää mallia Helsinki Tallberginkatu 1 E 09.02.2017
Lounasravintola Veljekset Aviapolis Vantaa Manttaalitie 5 08.02.2017
Ravintola Veljekset Sipoo Eriksnäsintie 11 08.02.2017
Zarillo Hervanta Tampere Pietilänkatu 2 08.02.2017
Cafe Mondeo Oy Seinäjoki Herralankatu 41 08.02.2017
Puistokadun kebab pizzeria Jyväskylä puistokatu 15 08.02.2017
Pizzeria La Mel Keuruu keuruuntie 6 08.02.2017
Eveliinan polku/asahi Helsinki Päivöläntie 50 07.02.2017
Eveliinan polku/asahi2 Helsinki Sysimiehentie 41 07.02.2017
Lunchrestaurang Julius Vaasa Wasaborgsgränd 4 07.02.2017
Maka Sushi Tampere Tampere Näsilinnankatu 30 07.02.2017
Viikin Monitoimitalo Helsinki Maakaari 3 07.02.2017
Neste K Reissumies Rovaniemi Alakorkalontie 22 07.02.2017
Taekwondourheilijoiden sali Helsinki Ruosilankuja 3C 07.02.2017
Kukka&Kahvila Mamin Kulma Imatra Tainionkoskentie 6 07.02.2017
Ninan keittiö Veska Pirkkala Saapastie 2 07.02.2017
Ninan keittiö Pirkkala Pirkkala Jasperintie 310 07.02.2017
Fit Karhula Kotka Karjalantie 2-4 07.02.2017
Porin Golfkerho/Kalafornia Pori Pl 25 06.02.2017
Porvoon Nyrkkeilyseura Porvoo Meritullinkatu 3 06.02.2017
Ravintola Patasydän Pori Isomäki Areena, Metsämiehenkatu 21 06.02.2017
Sigrid`s Kokkola Kokkola Rantakatu 7 06.02.2017
Konditoria Rosalinda Kontiolahti Keskuskatu 14 06.02.2017
Kotipizza Bauhaus Raisio Raisio Kuloistentie 1 (Bauhaus) 06.02.2017
CrossFit Central Helsinki Helsinki Energiakatu 3 06.02.2017
Takado ry Espoo Pihatörmä 1 D. 4. krs 06.02.2017
Tommi's Kitchen Espoo Upseerinkatu1 06.02.2017
Ravintola Alfa Espoo Piispantilankuja 4 03.02.2017
Robert's Coffee Ristikko Helsinki Ajomiehentie 1 02.02.2017
Närpes simhall Närpiö simhallsvägen 3 02.02.2017
Lounas-Halli Kouvola Kauppamiehenkatu 3 02.02.2017
Skipper's Pub Kemiönsaari Rantatie 1 02.02.2017
Lumiainen Huittinen Huittinen Lauttakylänkatu 14 02.02.2017
Pizzeria Ravintola Roseway Helsinki ruusutarhantie 5 02.02.2017
Ravintola Chopsticks Ylöjärvi Elotie 1 02.02.2017
Ekenäs Bowlinghall Raasepori Magasingatan 7 01.02.2017
Pizzeria Bella Roma Tampere Itäinenkatu 5–7 01.02.2017
Ravintola Pirttihirmu Seinäjoki Seinäjoki Yrittäjäntie 8 01.02.2017
EVO Joensuu Joensuu Siltakatu 16 01.02.2017
EVO Kuopio Kuopio Tehdaskatu 19 01.02.2017
EVO Kirkkonummi Kirkkonummi Asematie 3 01.02.2017
EVO Herttoniemi Helsinki Linnanrakentajantie 4 B 01.02.2017
EVO Suomenoja Espoo Suomalaistentie 5 01.02.2017
EVO Leppävaara Espoo Hevosenkenkä 3 01.02.2017
EVO Tammisto Vantaa Hagelstamintie 32 01.02.2017
EVO Esplanadi Helsinki Etelä-esplanadi 22 01.02.2017
Bodimimmit Kuntoklubi Helsinki Ounasvaarantie 1 B 01.02.2017
Edun Herkkukeidas oy Tampere Tullikamarinaukio 1 31.01.2017
CrossFit Härkä Helsinki Säynäslahdentie 20 31.01.2017
Panchovilla Vaasa Vaasa Vaasanpuistikko 22 31.01.2017
Ravintola Maja Hämeenlinna Rauhankatu 11 30.01.2017
Pajulahden liikuntakeskuksen ravintolat Lahti Pajulahdentie 167 30.01.2017
Rinnetupa Ukko-Koli Lieksa Rantatie 27 30.01.2017
Grill it! Koli Lieksa Ylä-Kolintie 39 30.01.2017
Bar Play Joensuu Joensuu Kauppakatu 23 B 30.01.2017
Vehnänjyvä oy Viitasaari Pappilantie 4-6 30.01.2017
Söderkullan Kartano Sipoo Söderkullantie 701 30.01.2017
Sushibar Rice Garden Kallio Helsinki Porthaninkatu 4 30.01.2017
Sushibar Rice Garden Hakaniemi Helsinki Siltasaarenkatu 12 30.01.2017
Pan Buddha Joensuu Joensuu Torikatu 20 27.01.2017
Presso Sokos Joensuu Joensuu Siltakatu 6 27.01.2017
Presso Prisma Joensuu Joensuu Voimatie 2 27.01.2017
Fransmanni Joensuu Joensuu Itäranta 1 27.01.2017
Torero Joensuu Joensuu Siltakatu 8 27.01.2017
Rosso Joensuu Joensuu Siltakatu 8 27.01.2017
Amarillo Joensuu Joensuu Torikatu 20 27.01.2017
Ruoka- ja pitopalvelu matilda Tampere Pispalan valtatie 61 27.01.2017
Rockway.fi-internet-musiikkikoulu Helsinki Ilmalankatu 2 A 27.01.2017
Hyvinkään Ampumaurheilukeskus Hyvinkää Kaidanpääntie 236 27.01.2017
Leiketupa Prisma Joensuu Joensuu Voimatie 2 26.01.2017
Rita`s Place Pori Makasiinintie 2 26.01.2017
Pusulan Krouvi Lohja Sentraalitie 5 26.01.2017
Naantalin Aurinkoinen Martinkatu Turku Martinkatu 3 26.01.2017
Ravintola Onnellinen Urjala Tampereentie 4 25.01.2017
Cafe Maria Lappeenranta Kirkkokatu 9 25.01.2017
Lounasravintola Cotton Club Vaasa Yliopistonranta 2 25.01.2017
Xmeal Hyllykallio Seinäjoki Hyllykalliontie 5 25.01.2017
Länsihovi Pori Pomarkuntie 1 25.01.2017
McDonald's Kaivoksela Vantaa Louhijantie 1 25.01.2017
LF GYM Forssa Koikkurintie 4 25.01.2017
McDonald's Tuupakka Vantaa Tuupakantie 2B 25.01.2017
McDonald's Varisto Vantaa Maissikuja 2 25.01.2017
Brasserie L´amour Porvoo Rihkamatori 2 25.01.2017
Vetosali Helsinki Kiviaidankatu 2 F 4krs. 24.01.2017
Vieskan Kamppailukeskus Ylivieska Suopellontie 4 rk 7 24.01.2017
1st Time Racing Saukkolan EK:lla Loppi Saukkolantie 160 24.01.2017
Wi-Box Bakery & Kitchen Tammisaari Mekanikervägen 4 24.01.2017
ST1 Nurmo/Huoltoasema L.Pihlajamäki Oy Seinäjoki Kaarretie 3 24.01.2017
Kampin Huippu Helsinki Urho Kekkosen katu 2 C 24.01.2017
Bembölen kahvitupa Espoo Bellinmäki 1 24.01.2017